Meno Pozícia Telefónne číslo E-mail
Peter Lunio Stavebná činnosť, konateľ spoločnosti 0917 507 953 refistav@refistav.eu
peter.lunio@refistavtrade.sk
Ing. Jana Lunio Realitný a finančný maklér, konateľ spoločnosti 0902 558 881 jana.lunio@refistavtrade.sk

Referencie

Firma vykonala prerábku mojej kúpeľne. Od začiatku jednania cez zameranie, poradenstvo až po samotnú realizáciu som z ich prácou spokojný. Hravo sme zvládali priebeh rekonštrukcie hlavne čo sa týka komunikácie s firmou. Všetko sme spolu konzultovali. Nechal som to všetko na nich o nič som sa nestaral a mohol tak v kľudne pracovať. Navrhli mi dispozičné riešenie, sanitu, obklady a doplnky som si vybral s ich katalógov na základe odporúčaní firmy. Cenovo bolo všetko dostupné a zmestili sme sa do mojej predstavy o cene. Po ukončení prác všetko po sebe upratali čo ma prekvapilo a stále počas prerábky bol poriadok. Na jar chcem prerábať chatu a už teraz viem kto ju bude robiť. Ďakujem za ich ústretovosť a ochotu, šikovnosť a precíznosť.                                                                                                             Marek K.

Pre výmenu okien v mojom dome som sa rozhodol pre túto firmu. Moja spokojnosť s dodávkou a montážou je nad moje očakávania. Okna dodali o 7 dni skôr čo mi pomohlo na čas dokončiť iné práce v dome. Chcel som ešte meniť podlahy svojpomocne ale napokon som to zveril do rúk odborníkom či že tejto firme kde mi ochotne poradili a ponúkli svoj produkt s ktorím som nadmieru spokojný. Precízna a kvalitná práca. Môžem len odporučiť.                                                                                                             Peter K.

Pridam aj ja svoj nazor. Ja som s touto firmou riesil komplet zateplenie + uver z banky. Slecna Hajdukova mi vybavila super podmienky – nie uver ale hypoteku (ovela nizsi urok ako pri beznom uvere) uz k mojej existujucej hypoteke. Samotna realizacia zateplenia prebehla bez preblemov a v pripade nejakych nejasnosti nebol problem to odkomunikovat a vysvetlit si to. takze zatial len spokojnost…
Július R.

Slečna Hajduková mi pomohla zrealizovať kúpu bytu plus komplet zabezpečenie mňa a môjho majetku. Vidno že je profesionál pretože všetko vybavuje rýchlo a precízne. zatiaľ som veľmi spokojný.
Jozef H.

Túto spoločnosť mi doporučil môj známy ktorému prerábali byt. Tak som sa rozhodol osloviť ich či mi vedia pomôcť. Sprostredkovali mi predaj domu na ktorý mi vybavili hypotéku. Okrem toho som potreboval uskutočniť rekonštrukciu kde mi ochotne pomohli od spracovania projektu až po konečnú úpravu. Menil som všetky okná, rozvody, podlahy, fasádu no kompletne všetko prešlo rekonštrukciou. Týmto komentárom chcem vyjadriť vďaku. Som nadmieru spokojný.
Marcel B.

Veľmi som spokojný s odvedenou prácou..!
Miroslav B.

Ocenil som ich pozitívny prístup k práci, neuveriteľný cit pre detail a hlavne zodpovednosť za vykonanú prácu. Som nadmieru spokojný..!
Martin V.